Dalyviai, tai kaip sakoma konferencijos vartotojai. Jų mes turime tik 13 (velnio skaičius). Galbūt tuoj atsiras ir daugiau mūsų. Šiuo metu konfernciją skaito:

 

  1. .deMo.
  2. Riki
  3. Lord.
  4. Dnr
  5. Kliushis
  6. Patinas
  7. Paulius
  8. Ieva
  9. Arvydas
  10. Vytautas
  11. Malinkinas
  12. Smart
  13. Justas
[Demonas@puni.osf.lt]
[ riki@puni.osf.lt]
[lord@puni.osf.lt]
[ dnr@puni.osf.lt]
[ dofke@takas.lt]
[patinas@takas.lt]
[grig@takas.lt]
[igrauslyte@hotmail.com]
[hubabuba@geocities.com]
[dangus@post.omnitel.net]
[malivyta@takas.lt]
[smart@takas.lt]
[justas@ven.lpc.lt]
 

P.S Dalyviai, t.y kitaip sakant juseriai :)